שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
מנתח פלסטי

איך בוחרים רופא מנתח למתיחת בטן

תוכן עניינים

על ניתוח מתיחת בטן, המשמעויות וכל מה שצריך לקחת בחשבון, וגם  – איך בוחרים רופא מנתח למתיחת בטן? TUMMY, מאגרי מידע למתיחת בטן במדריך מקיף

ניתוח מתיחת בטן – מהו?

ניתוח למתיחת בטן הוא פתרון קוסמטי מהיר ויעיל להעלמת עודפי שומן ועור מאזור הבטן. הניתוח יוצר בטן מוצקה ושרירי בטן בולטים.

מתי עושים ניתוח מתיחת בטן ומתי שאיבת שומן?

אנו בטומי, מאגרי מידע למתיחת בטן מכירים את שני סוגי הטיפול והבלבול ביניהם, אז הנה נעשה לכם סדר: מתיחת בטן היא הליך כירורגי קיצוני יחסית. במצבים קלים יותר, שבהם יש עודף של גושי שומן לא גדולים, וללא עודפי עור, יש פתרונות קלים יותר. פתרון יעיל ומוכר הוא שאיבת שומן. שאיבת שומן היא הליך מקומי, קל, שמטרתו לעצב את הגוף אך לא להוריד עודפי שומן גדולים.

אך לא תמיד שאיבת שומן מספקת, במקרים רבים רק ניתוח מתיחת בטן יעיל להשגת חיזוק של שרירי הבטן, משקל גוף תקין ומראה רצוי. ההליך מורכב יותר, ודורש היערכות ותקופת החלמה. הוא מהווה פתרון למצבים של עודף משקל, עודפי עור ושומן ודופן בטן רפויה.

מתיחת בטן – מחיר מפתיע לטובה

למרות שמדובר בטיפול קל יותר, חשוב להדגיש שמבחינת המחיר אין פער משמעותי בין שאיבת שומן למתיחת בטן. ברוב המרפאות, בטיפול שאיבת שומן המחיר הוא בין 15,000 ל-30,000 ש"ח. למתיחת בטן, מחיר ההליך יכול לעלות עד ל-40,000 ש"ח.

מה המשמעות של רופא מנתח בניתוחי בטן?

כמו בכל הליך כירורגי, גם בניתוח למתיחת בטן יש סיכונים מסוימים. הסיכונים העיקריים הם זיהום באזור הניתוח או דימום יתר. כמובן, ככל שהרופא המנתח מקצועי ומיומן יותר, רב הסיכוי שלא יופיעו סיבוכים. בנוסף, תופעות הלוואי הסטנדרטיות הן חולשה וכאב מקומי שחולף עם משככי כאבים. מטופלים מדווחים כי יש קשר בין מומחיותו של המנתח לרמה של תופעות הלוואי ומשך תקופת ההתאוששות.

איך נוכל לזהות שמדובר במנתח מקצועי ואמין?

חברים, טומי מאגרי מידע למתיחת בטן מציעה לכם – נא להפסיק להתבייש. בקשו מהרופא המנתח תעודה, בדקו בתעודה שלו 2 דברים:

1. כי הוא אכן מומחה בעל וותק בניתוחי מתיחת בטן

2. כי הוא חבר בהסתדרות הרפואית בישראל ובאיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית

נפסיק עם השרלטנות שלמרבה הצער עוד קיימת בתחום הטיפולים הפלסטיים, רק אם נהיה אמיצים וכנים ונבקש תשובות כנות לשאלות פשוטות!

מה יבדוק המנתח לפני ניתוח מתיחת בטן?

טרם הניתוח צוות המרפאה ובייחוד המנתח ישבו אתכם לפגישת התאמה / ייעוץ, שבה תישאלו מגוון שאלות.

למשל –

  • פרטים על אירועים רפואיים ספציפיים בעברכם, ככל שהיו
  • עברתם ניתוח בריאטרי? ניתוח קיסרי? ניתוח כלשהו בבטן?
  • מתכננים היריון / טיפולי פוריות
  • תרופות שאתם נוטלים באופן קבוע
  • תזונה, דיאטות שניסיתם וסוגי פעילות גופנית שאתם נוקטים

חשוב לשים לב לפני שניגשים לניתוח למתיחת בטן

אתם עומדים לעבור ניתוח שידרוש מחיר לא קטן, ולא רק בכסף. מדובר בכוחות גוף, בכוחות נפש – חרדה לפני, ציפייה אחרי וכו'. מה שחשוב קודם כל זה שתהיו מודעים. פשוט תשאלו את הרופא לגבי כלל התוצאות וההשפעות של הניתוח, ובקשו שיענה לכם בכנות.

  • כמה אחוז מהמשקל תורידו לאחר הניתוח?
  • האם תזדקקו לדיאטה נוספת? האם תוצאות הניתוח קבועות?
  • מהי הפיעלות הגופנית המומלצת שתשמור על שרירי הבטן מחוזקים? מהי תדירות מומלצת?
  • כיצד ייראו הבטן, שרירי הבטן והטבור לאחר הניתוח? האם הם ייראו טבעיים? – בקשו מהרופא להראות תמונות של מטופלים שניתח, שימו לב שהוא מראה תוצאות מיטביות במיוחד
  • איך תיראה הצלקת? מהו הטיפול בה?

בנוסף לשאלות לגבי תוצאות, חשוב לשאול על הניתוח עצמו. למשל, האם הוא ישלב טיפול שאיבת שומן, האם תזדקקו לחבישות / עיסויים / טיפולי לייזר לאחריו.

מתיחת בטן מחיר

כתבנו לעיל טווח מחירים כללי למתיחת בטן, אך המחיר עשוי להשתנות מאוד בהתאם לאופי הניתוח, מהלכו, טיפולים נלווים ועוד. ניתוח מתיחת בטן לא כלול בסל התרופות אך יש קופות חולים שלהן הסכמים עם מרפאות מסוימות.

מתיחת בטן מכבי

חברי מכבי שלי זכאים לניתוח אסתטי אחד מדי שנה קלנדרית, כאשר ההשתתפות העצמית תלויה ברופא המנתח והמחיר המקסימלי הוא 15,300 ש"ח.

מתיחת בטן כללית

ניתוח מתיחת בטן במרפאות כללית אסתטיקה מתבצע במחירים מוזלים לחברי הקופה.

מתלבטים לגבי ניתוח?

כדי לדעת איזה ניתוח מתאים לכם, מלאו את השאלון ותקבלו ייעוץ מקצועי ללא עלות!

מאמרים קשורים

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב