שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
מתיחת בטן לגברים

מתיחת בטן גברים

תוכן עניינים

מהו ניתוח מתיחת בטן

מתיחת בטן היא פרוצדורה רפואית שנמצאת תחת תחום הרפואה האסתטית. מטרת הניתוח היא שיפור מראה הבטן, כלומר להחזיר לבטן את הנראות שהייתה לה בעבר כשהייתה מתוחה. במהלך השנים ייתכן שהעור גם נפתח והופיעו עליו צלקות של מתיחה, ניתוח מתיחת בטן מתמודדת גם עם תופעה זו. בשנים האחרונות מתיחת בטן לגברים הופכת לנפוצה יותר בשל יעילותה.

מהם ההכנות למתיחת בטן לגברים

מתיחת בטן היא הליך המלווה עם הרופא. לפני הניתוח הרופא שולח אתכם לבצע בדיקות מוקדמות כמו ספירת דם, תפקודי קרישה, צילום חזה ועוד. בנוסף, הרופא ביחד איתכם מחליט על המיקום ועל הצורה של החתכים שיבוצעו אצלכם בגוף. לפני הניתוח אין לעשן לשלושה שבועות לפחות ואחריו אין לעשן במשך שבועיים.

במידה ואתם לוקחים תרופות ותוספי תזונה ייתכן שתיאלצו להפסיק, זאת משום שישנם תוספי בריאות שעלולים להשפיע על קרישת הדם. בנוסף, ישנן תרופות כמו אספרין שמדללות דם וגם אותן אין לקחת כשבוע לפני הניתוח.

כיצד מתבצע ניתוח מתיחת בטן

מתיחת בטן לגברים (ולנשים) מתבצעת תחת הרדמה מלאה. ראשית המנתח משרטט את הקווים בהם הוא יחתוך העור, ולאחר מכן מבצע חתכים אלו תוך הסרת העור העודף. לעיתים הניתוח מבוצע ביחד עם שאיבת שומן אך אין זה הכרחי לכל אדם ויש להתייעץ עם רופא לפני ההחלטה לשלבם.

האם יש סיכונים בניתוח מתיחת בטן

מתיחת בטן נחשבת ניתוח יחסית פשוט, ולכן אין הרבה סיכונים הכרוכים בה, ואלו שיש יחסית נדירים. עם זאת, יש לזכור שזהו ניתוח בהרדמה מלאה ולכן כרוך בסיכונים כמו כל הפרוצדורות הכירורגיות הכרוכות בהרדמה מלאה.

מהו זמן ההחלמה

כבר לאחר מספר ימים תוכלו לחזור לשגרה ולבצע פעולות יומיומיות. עם זאת, עד להחלמה מלאה ממתיחת בטן לוקח בדרך כלל כחודש. כמובן שזמן ההחלמה ישתנה בין מטופל למטופל.

כמה עולה ניתוח מתיחת בטן

מאחר שזהו ניתוח השייך לרפואה האסתטית בדרך כלל קופות החולים לא מסבסדות הליך זה ונהוג לבצע אותו ברפואה הפרטית. עם זאת, בחלק מביטוחי הבריאות הן המשלימים והן הפרטיים ניתן להשיג החזר כספי מלא או חלקי על הפרוצדורה

המחיר של הפרוצדורה משתנה בהתאם למאפיינים של האדם האינדיבידואלי וגם בהתאם לרופא המנתח והיא נעה בין 15 אלף שקלים ל30 אלף שקלים.

מה אסור לבצע לאחר מתיחת בטן

לאחר הניתוח תקבלו רשימה של הנחיות מהרופא מה מותר לכם לעשות ומה אסור. ניתוח מתיחת בטן הוא הליך ולכן חשוב מאד לשמור על ההנחיות במידה ורוצים שיישארו התוצאות. במידה ואדם לא ישמור על ההנחיות, הניתוח לא יחזיק מעמד.

ראשית, לאחר הניתוח אין לעשות ספוט ואין להרים משקלים. הדבר עלול לעלות את הדופק מדי, ולהפעיל לחץ על החזה. דבר זה עלול לגרום לכלי הדם ליצור שטפי דם. בנוסף, לאחר הניתוח אסור לשכב על הבטן או החזה. לחץ שכזה על מקום הניתוח עלול ליצור בעיות חמורות.

לסיכום, מתיחת בטן לגברים הוא ניתוח שלא נחשב מסובך כלל. כפי שניתן לראות, הוא מתאים לכולם.

מתלבטים לגבי ניתוח?

כדי לדעת איזה ניתוח מתאים לכם, מלאו את השאלון ותקבלו ייעוץ מקצועי ללא עלות!

מאמרים קשורים

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב