שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
המסת שומן בבטן

מתיחת בטן ללא ניתוח

רבים נרתעים מניתוח למתיחת בטן ומחפשים חלופות פחות פולשניות עבור מתיחת בטן ללא ניתוח כירורגי. מתיחת בטן ללא ניתוח מתאימה בעיקר לבעלי מצבורי שומן ועודפי עור קטנים יחסית ולא לסובלים מעודף משקל. ישנן שיטות הפועלות על מצבורי השומן עצמם ואחרות הפועלות על מערכת הלימפה. במאמר זה נעסוק בשיטות השונות למתיחת בטן ללא ניתוח, לרבות המסת שומן בקור, פרקטורה ופעילות גופנית.

.

תוכן עניינים

מראה ומבנה הבטן

מראה הבטן ומצב השרירים והעור מושפעים מגורמים רבים, כמו תזונה וגנטיקה. לאחר ירידה דרסטית במשקל הגוף לאנשים רבים נשארים עודפי עור ושומן. ירידה דרמטית במשקל מובילה לבטן רפויה מכיוון שהיא גורמת לסיבי האלסטין והשרירים שבעור להיקרע. כאשר אלו אינם משתקמים היטב, הבטן מתקשה לחזור להיות מוצקה כשהייתה והעור נותר עם סימני מתיחה.

פעילות גופנית

ניתן לבצע מתיחת בטן ללא ניתוח באמצעות פעילות גופנית מתאימה. פעילות גופנית ממוקדת היא הדרך הטבעית והטובה ביותר ללא ניתוח. יש לבנות תוכנית אימון הכוללת תרגילים המעצבים את האזורים הבעייתיים. בין היתר ניתן לבצע פעילות של הליכה, אירובי, ספינינג, פילאטיס, מתיחות בטן ועליות בטן ומכשירים כתחליף לניתוח שאיבת שומן פולשני.

המסת שומן בקור

המסת שומן בקור כטכניקת מתיחת בטן ללא ניתוח נחשבת לאחד מתהליכי הצרת ההיקפים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות. בתהליך נעשה שימוש בטכנולוגיה של הקפאה, על מנת להרוס את תאי השומן ולהפחית את מספרם. המסת השומן בקור יעילה למצק את הבטן ולהצר את ההיקפים של חלקים שונים בגוף. הטיפול אינו פולשני ומאפשר לראות תוצאות במהירות.

יתרונות השיטה

היתרונות של מתיחת בטן ללא ניתוח באמצעות המסת שומן בקור רבים לעומת שיטות פולשניות ולא פולשניות אחרות. ראשית לטיפול המסה בקור לא נלווה כאב משמעותי ואי הנוחות המאפיינת את ההליך נעלמת זמן קצר לאחר סיום הטיפול. לטיפול אין צלקות בגוף ולאחר ההתחדשות של זרימת הדם באזור, תאי השומן המומתים מסולקים על ידי מערכת הלימפה.

 

פרקטורה

פרקטורה הינה טכנולוגיה ייחודית בה נעשה שימוש למתיחה של העור ללא חתכים כירורגיים המאפשרת תוצאות מיטביות. בעזרת טיפול פרקטורה ניתן להדק, להחליק, למצק ולהצעיר את העור ולהשיב לו את המראה החלק והרענן שהיה לו לפני שנים. הטיפול בפרקטורה מתבסס על גלי רדיו ושימוש במחטים זעירות להעברת אנרגיית חום מתחת לעור לשם ייצור מוגבר של קולגן.

סימני מתיחה בבטן

תהליך הטיפול

הטיפול מתבצע באמצעות ידית חד פעמית אליה מחוברים מחטים זעירות. המחטים מוחדרים אל מתחת לעור ובאמצעותם מועברים אימפולסים של אנרגיה. ההשפעה הטיפולית של טיפולי פרקטורה אינה רק על העור החיצוני של הבטן, אלא גם על שכבת השומן התת עורית במקום.

ללא תלות בעונה או בגוון העור

כשיטה לא פולשנית עבור מתיחת בטן ללא ניתוח לפרקטורה תוצאות מהירות והשפעות הטיפול מידית. בנוסף השיטה מתאפיינת בהגדלת אפקט ההשפעה שלה עם הזמן. טיפול זה ניתן ללא הגבלת גיל ובלי להידרש להתנהגות מיוחדת לאחר הטיפול בגלל מזג האוויר, חשיפה לקור, שמש וכדומה.  הטיפול יעיל לכל גווני העור, לרבות עבור אלו עם גוון עור לא אחיד וכתמי פיגמנטציה.

מתיחת בטן ללא ניתוח בעיסוי לימפטי

שיטת העיסוי לימפטי עבור מתיחת בטן ללא ניתוח מגיעה מהתחום של הרפואה המשלימה. העיסוי נועד להפעיל את בלוטות הלימפה, על מנת לפזר את ההצטברות הנוזלים באזור הבטן ולשחרר אותם למחוץ למערכת. הטיפול בשיטה עבור מתיחת בטן ללא ניתוח יעיל במיוחד לאלו הסובלים מהצטברות של נוזלים בבטן ולבטן במראה נפוח כתוצאה מכך.

שימוש בתכשירי קוסמטיקה

במשך שנים מפתחות ומייצרות חברות הקוסמטיקה תכשירים שעשויים לסייע גם עבור מתיחת בטן ללא ניתוח ומתן מענה לסימני המתיחה והקריעה בבטן. התכשירים הקוסמטיים לא מיועדים לסייע בהורדה במשקל, אלא להביא לשיפור ניכר במראה ובגמישות של עור הבטן. הקרמים יכולים להעלים סימני מתיחה וצלקות ויחד עם פעילות גופנית מתאימה לספק אלטרנטיבה יעילה.

מתיחת בטן ללא ניתוח

לסיכום הנושא, במאמר זה התמקדנו בנושא מתיחת בטן ללא ניתוח והרחבנו לגבי המסת שומן בקור, פרקטורה ופעילות גופנית יזומה. כפי שציינו, הקפאת שומן והמסתו משמשת להפחית את מספר השומן באזור המטופל וכך להביא למתיחת האזור ללא צורך בניתוח פולשני. כפי שציינו, פעמים רבות האסטרטגיה הטובה ביותר עבור מתיחת בטן ללא ניתוח  היא שילוב של השיטות.

מאמרים קשורים

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב