שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שאיבת שומן בלייזר

שאיבת שומן בלייזר

תוכן עניינים

מהי שאיבת שומן בלייזר

שאיבת שומן בלייזר זה הליך אחד המשלב שני דברים – המסה של השומן בלייזר ושאיבה שלו. החום של הלייזר מסייע בפירוק השומן במהלך השאיבה. התוצאה של הפירוק היא ייצור מהיר יותר של קולגן שתפקידו למצק ולמתוח את העור באזור השאיבה.

מהם היתרונות החשובים שיוצר הלייזר בטיפול שאיבת שומן בלייזר

ללייזר יש ארבעה יתרונות מרכזיים אשר הופכים אותו ליעיל מאד ולבחירה מועדפת:

  1. כשמשתמשים בלייזר הפירוק של השומן טוב יותר ונמס בצורה איכותית. בעקבות הפירוק היעיל התוצאה שמתקבלת אחר שאיבת השומן בעלת מראה אחיד וחלק ללא אי סדירות בעור.
  2. הלייזר לא רק מחמם את השומן, הוא מחמם גם את הרקמה ואת העור. החימום מכווץ את העור וכתוצאה ממנו הרופא מצליח למנוע רפיון של העור ודלדול שלו לאחר שנגמרת שאיבת השומן.
  3. כשממיסים את השומן באמצעות הלייזר במהלך הליך שאיבת השומן התוצאה היא זירוז וסילוק של השומן. מה שגורמת תוצאה זו היא תוצאות מהירות יותר מאשר מקרים של שאיבת שומן מסורתית או המסה בלייזר ללא שאיבת השומן.
  4. ניתוח שאיבת שומן בלייזר נחשב פחות כואב משאיבת שומן מסורתית. בנוסף, הניתוח קצר יותר מבחינת הזמן שלוקח לבצעו.

למי מתאימה שאיבת שומן בלייזר

שאיבת שומן בלייזר נועדה עבור מטופלים שאינן קטינים ובעלי משקל גוף תקין. תפקיד שאיבת השומן היא לשפר את המראה האסתטי של הגוף. שאיבת שומן ככלל לא מתאימה לאנשים עם עודף משקל משמעותי, זאת משום ששאיבה של כמות גדולה של שומן עלולה להוביל לסיבוכים.

על המטופלים שמבצעים שאיבת שומן להיות אנשים בעלי אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה ופעילות גופנית. יש לזכור ששאיבת השומן איננה פתרון קסם, ואיננה מחליפה את אורח החיים הבריא ששומר על הנראות של הגוף. כל שעושה שאיבת שומן בלייזר היא לעצב ולפסל אזורים בגוף הסובלים משומן עיקש שאיננו מוכן לרדת.

כיצד מתבצעת שאיבת שומן בלייזר

ראשית, יש לדעת כי הניתוח נעשה בהרדמה מקומית בלבד ולא הרדמה מלאה. בשלב הראשון משרטט המנתח את המקומות מהם רוצה לשאוב את השומן.

בשלב השני מבצעים חתכים זעירים שלתוכם מחדירים צינוריות שבראשן קרני הלייזר. קרן הלייזר תפקידה לפרק ולהמיס את תאי השומן טרם השאיבה. קרן הלייזר גם צורבת את כלי הדם ואת הרקמות העמוקות וכתוצאה מכך הטיפול מאפשר להיפטר גם מהשומן וגם מהעור העודף.

לאחר המסת השומן באמצעות הלייזר, הצינורית שחוברה שואבת את השומן מהאזור הנבחר לטיפול. אורך שאיבת שומן בלייזר נעה בין חצי שעה לשעה. האורך משתנה בהתאם לאזור המטופל.

כמה עולה ניתוח שאיבת שומן בלייזר

המשתנה המשפיע ביותר על מחיר שאיבת שומן בלייזר הוא כמות המקומות בגוף מהם שואבים את השומן. ככל שהשאיבה נקודתית, המחיר בדרך כלל ינוע בין 15 אלף שקלים ל 20 אלף שקלים. במידה ושואבים מאזור גדול יותר בגוף כמו הבטן או היריכיים, המחיר ינוע בין 20 אלף שקלים ל 30 אלף שקלים. אם שואבים מכמה מקומות בגוף המחי ינוע בין 30 אלף שקלים ל40 אלף שקלים.

מתלבטים לגבי ניתוח?

כדי לדעת איזה ניתוח מתאים לכם, מלאו את השאלון ותקבלו ייעוץ מקצועי ללא עלות!

מאמרים קשורים

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב